Publiczne Przedszkole w Żabnie

Dyrekcja Gminnego Żłobka w Żabnie ogłasza rekrutację uzupełniającą  do projektu pn.
do lat 3 w gminie Żabno”

w ramach 8 Osi Priorytetowej – Rynek Pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Termin rekrutacji: 07.02.2022 r. – 18.02.2022 r. do godz. 16.30

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie rodziców dzieci, którzy na dzień oddania dziecka do żłobka tj. 01.09.2022 r. spełniają następujące kryteria:

1. Osoba sprawująca opiekę nad dzieckiem do 3 roku życia
  2. Osoba pracująca, w tym również na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim i wychowawczym lub
  3. Osoba bezrobotna lub bierna zawodowo, w tym również na urlopie wychowawczym (szczegóły w regulaminie rekrutacji)

W ramach rekrutacji uzupełniającej zakwalifikowanych zostanie 8 osób (5 K,3 M) do projektu w tym:

6 osób pracujących, w tym również przebywających na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim i wychowawczym.

2 osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, w tym również przebywające na urlopie wychowawczym.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji uzupełniającej w ramach projektu pn. „Dzieciaki na start – wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania podmiotów opieki nad dziećmi do lat 3 w gminie Żabno”  oraz złożenia kompletu dokumentów rekrutacyjnych do dnia 18.02.2022 r. do god.16.30  w biurze projektu mieszczącym się w Gminnym Żłobku w Żabnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przedszkolezabno@vp.pl

Dokumenty rekrutacyjne wraz z regulaminem rekrutacyjnym znajdują się na stronach internetowych:

www.ppzabno.przedszkolna.net, www.zabno.pl

Status osoby przyjętej do projektu będzie weryfikowany ponownie na dzień 01.09.2022 r.

Dyrektor Gminnego Żłobka w Żabnie

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA W RAMACH PROJEKTU

Dyrekcja Gminnego Żłobka w Żabnie ogłasza rekrutację uzupełniającą  do projektu pn.
do lat 3 w gminie Żabno”

Termin rekrutacji: 07.02.2022 r. – 18.02.2022 r. do godz. 16.30

1. Osoba sprawująca opiekę nad dzieckiem do 3 roku życia

1. Osoba bezrobotna lub bierna zawodowo, w tym również na urlopie wychowawczym
    (szczegóły w regulaminie rekrutacji)

W ramach rekrutacji uzupełniającej zakwalifikowanych zostanie 8 osób (5 K,3 M) do projektu w tym:

wychowawczym.

2 osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, w tym również przebywające na urlopie wychowawczym.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji uzupełniającej w ramach projektu pn. „Dzieciaki na start – wsparcie dla tworzenia i funkcjonowania podmiotów opieki nad dziećmi do lat 3 w gminie Żabno”  oraz złożenia kompletu dokumentów rekrutacyjnych do dnia 18.02.2022 r. do god.16.30  w biurze projektu mieszczącym się w Gminnym Żłobku w Żabnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przedszkolezabno@vp.pl

www.ppzabno.przedszkolna.net, www.zabno.pl

ZAŁĄCZNIKI: